Head praegused ja tulevased EVULi liikmed!

Viimatistest postitustest on küll palju aega möödas, kuid uskuge- me pole kuhugi kadunud ning teeme Teie heaks kõvasti tööd.

Kui uudistes on räägitud rahapesuskandaalidest ja sellele lahenduse leidmisest, siis hetkel EVULi juht Marie Rosin töötab välja uskumatut mudelit, mis antud probleemi ka tõenäoliselt mõne aastaga Eesti seljatab. Kuna aga arendustöö võtab veel veidi aega, siis me pole sellekohast uudist loonud- teeme seda kindlasti, kui mudel on valmis avalikkusele presenteerimiseks.

Seniks aga soovitame Teil vaadata ettevõtjate tausta ScoreStorybookist, koostatud on KÕIGI Eesti juhatuse liikmete CV-d (ca 250 000). Vaata üle enda CV ning piilu ka koostööpartnerite oma. Kindlasti jälgi, milline on juhatuse liikme Krediidiskoor– kas usaldusväärne või hoopis riskantne?

Lisaks- selleks, et veebilehetedel ringi liikudes näeks ära kellega on tegu ja milline on tema finantstaust, lae alla Storybooki Google Crome Brauserilaiendus. Rakendus töötab kõikjal veebis ja toob välja väga vajaliku info- kas antud veebilehe omanik on usaldusväärne ja milline on tema finatskäitumine.

Kui soovid täpsemat infot, kuidas senisest paremini krediidiriske maandada ja millised on selleks tänapäevased innovaatlilised mudelid, siis võta meie koostööpartneri Storybookiga ühendust.

Kontaktid:

Liisi Raudsik

Tegevjuht

Register OÜ / Storybook OÜ

liisi.raudsik@storybook.ee 

Ausa ja läbipaistva majanduse nimel.

EVUL