Elu meie ümber muutub üha kiiremaks ja aina vähem jõuame märgata võimalusi, milledel võib olla kestev mõju inimestele meie ümber. Meie usume, et igas inimeses on olemas heategija ning see heategija on alati valmis kaasa lööma, kui anda talle see võimalus.

Sellel aastal märkasime SON-RISE programmi* – võimalust anda parem potentsiaal vähemate võimalustega inimestele. Eesti Võlausaldajate Liit on pannud seljad kokku Register OÜ-ga, et Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaudu aidata tuua rohkem kui 10 000 Eesti autistliku lapse ellu rohkem võimalusi.

MTÜ Eesti Võlausaldajate Liidu looja, Marie Rosin ütleb, et „See programm on väga vajalik tõstmaks nende laste elukvaliteeti, kuid on hetkel kahjuks vahendite puudumise tõttu Eestis tahaplaanile jäänud.“

Ilma spetsiaalse toetusprogrammita ei suuda paljud nendest, täna veel väikestest inimestest, tulevikus meie ühiskonnas edukalt hakkama saada. „Son-Rise“ programm on Ameerika Ühendriikides loodud ja juba ka teistes riikides toimiv platvorm, mis autistlikke lapsi reaalselt aitab ja iseseisvaks eluks ette valmistab.

EVUL-i jõulu heategevuskampaania

Kutsume üles ka Teid, hea ettevõtja, andma oma panus ja annetama läbi meie kampaania SON-RISE Programmile – kingime neile lastele võimaluse elada täisväärtuslikumat elu. Iga annetus on tähtis, sest üheskoos loome nii pärandi, mis seob ühiskonda!

Koostöös Register OÜ-ga anname igale annetajale tänupaketi:

Oma soovist toetada ühiskonna nõrgemate tulevikku ja nende tugevamaks saamist, saate meile teada anda saates kirja e-mailile: info@evul.ee

*SON-RISE Programm

Ameerika Ühendriikides loodud efektiivne ja toimiv programm, mis on suunatud autistlikele lastele ja ka täiskasvanutele. Programm valmistab lapsi ette täiskasvanu eaks ja aitab neid täiskasvanutena ühiskonnas hakkama saada.

LOE LÄHEMALT<http://www.autismtreatmentcenter.org/index.php>

Vaata kõiki toetajaid SIIT