Konkurentsikaart.ee on avaldanud raporti, kus on esitatud kuni 1 aasta vanused ettevõtted, kes tasusid möödunud kvartalis makse kõige enam. Teisisõnu on tegemist uute, kiire kasvuga ettevõtetega.

Konkurentsianalüüsi seisukohalt on uute, kiirelt kasvavate ettevõtete tundmine oluline, kuna need ettevõtted võivad väljakujunenud konkurentsipositsiooni muuta.

B2B müügitöö seisukohalt võite leida teiste tegevusalade kiirelt kasvavate ettevõtete hulgast oma uusi potentsiaalseid kliente.

Kui soovite analüüsida kindlat ärisektorit või analüüsida kiirelt kasvavaid ettevõtteid maakonna järgi, saab seda teha Konkurentsikaardi täisversioonis www.konkurentsikaart.ee. Konkurentsikaardi täisversioon sisaldab kõiki Eesti ärisektoreid, ettevõtteid ja juhatuse liikmeid. Graafiliselt saab analüüsida nii müügitulu, kasumlikkust, tasutud makse, võidetud hankeid, saadud toetusi kui ka bilansinäitajaid.

KOGU EESTI

Tutvu kiirelt kasvavate ettevõtetega maakondade lõikes SIIN.
Iga maakonna kohta on esmalt toodud graafik ning sellele järgnevas tabelis on esitatud lisainformatsioon (ettevõtte nimi, reg.kood, maakond ja juhatuse koosseis).

www.konkurentsikaart.ee