-

Koolitaja: ADDENDA OÜ

Tutvustus: Koolitus on mõeldud nendele, kes oma tegevuses puutuvad kokku finantsaruannetega, sealjuures bilansiga. Keskendume ettevõtte bilansi lugemisele (avaliku sektori organisatsioonide bilansis on erinevusi).
Osaledes saate praktilised teadmised ja oskused bilansi lugemiseks - näidatakse kuidas numbrid ja reaalne elu suhestuvad. Anu Allikvee juhendamisel vaatleme, mida juht peab teadma kui ta peab kontrollima näiteks, kas tema ettevõtte bilanss kajastab ikka tema ettevõtte reaalset seisu.
Bilanss on ettevõtte finantsarvestuses üks tähtsamaid aruandeid.
Väga oluline on oskus koostada bilanssi, mis annab majandusüksuse finantsolukorrast õige ja õiglase pildi. Sama oluline on oskus seda aruannet lugeda ning teha selle põhjal vajalikke järeldusi või võtta vastu otsuseid. Mõista seoseid ja edasi anda informatsiooni – see on samuti tähtis ja väga vajalik oskus.
Koolitus põhineb praktilistel näidetel. Mängime läbi ühe näidisettevõtte loomise, koostame enamlevinud majandustehingute baasil bilansi, vaatleme bilansi koostamise tehnikaid ja õpime selgitama/presenteerima bilansist saadavat informatsiooni. Analüüsimiseks vaatleme erinevaid aruandeid, nende omavahelisi seoseid ja bilansi osakaalu järelduste tegemisel.

Eesmärk: Õppida lugema bilanssi, aru saama bilansi olemusest ja sisust ning anda mõtteid ja ideid bilansist saadava informatsiooni mõistmiseks ja presenteerimiseks.

Sihtgrupp: Ettevõtte juhid, projektijuhid, ettevõtluse konsultandid saavad teadmised, mida bilansist peab välja lugema (nii oma bilansist kui partnerite omast) ning milliseid küsimusi peaks oskama esitada!

Maksumus: Registreerides kuni 29. aprillini on koolituse soodushind 119 € + km, hilisematele registreerujatele on tavahind 139 € + km. Soodustus EVULi liikmele -10%

Loe lähemalt: http://www.addenda.ee/bilansi-lugemine-13-05-16