-

Koolitaja: EMI EWT Ida-Lääne koolituse AS

 

Kuidas oma aega efektiivsemalt kasutada? Kuidas luua selgus oma vajadustes, huvides, eesmärkides? Mida eelistada, mida kõrvale lükata? Kuidas olemasoleva ajaga saavutada rohkem? Kuidas juhtida oma sisemist kindlust? Kuidas säilitada meelerahu nappides aja tingimustes? Neid küsimusi on endale püstitanud arvatavasti praktiliselt iga inimene.

Tutvustus:

Uute oskuste, uute käitumismustrite loomine, mida saab igapäevases elus kasutama hakata, on enesearengu seisukohalt päris keeruline. Seetõttu kasutatakse õppetöös spetsiaalseid harjutusi, kus osavõtjatel on võimalik töötada turvalises ja usaldusväärses õpikeskkonnas.  Koolituse läbiviimisel toetutakse pikaajalisele koolituse kogemusele ja kaasaegsele arusaamisele, kuidas inimene ennast juhib. Kuidas teha endas ja oma tegemistes sügavamaid muutusi ning suuta olemasoleva ajaga vajalik ära teha.

Eesmärk:

Kahe päeva jooksul on eesmärgiks õppida teadvustama iseenda aja tajumist ja iseennast ajajuhtijana, teha selgeks aja planeerimise olulisemad nõuded koos süsteemi loomise ja kasutamisega. Kasutada aja planeerimisel tegevuste maatriksit. Käsitletavate teemade loetelu on pikk ja põhjalik, mille läbimisel võib olla üsna kindel enda parenenud aja juhtimise oskuses. Kinnistamaks saadud teadmisi on plaanis läbiviia praktilisi ajaplaneerimise harjutusi.

 

Sihtrühm:

Inimesed, kes tunnevad, et ei suuda olemasoleva ajaga teha nii palju, kui sooviksid, mis omakorda tekitab stressi ja võimalikku enesehinnangu langust seoses enda tööga rahulolematusega.

Loe rohkem: http://www.emiewt.ee/est/kalender/index.php/?productID=1004

 

Maksumus:

180 EUR + km

EVULi liikmetele soodustus -15%