-

Koolitaja: Presimann Koolitus OÜ

Eesmärk: anda selgitusi, kes ettevõtjatest peavad kohaldama võlaõigusseaduse tarbijakrediidi, sh elamu kinnisvaraga seotud tarbijakrediidi uusi sätteid. Selgitatakse, kuidas krediidiandjal tuleks  anda selgitusi krediidikulukuse määra ja  intressimäära kujunemise, viiviste arvutamise aluste ja  vastutustundliku laenamise põhimõtte rakendamise vajaduse kohta  ning muid teabe andmise erisusi.  Selgitatakse elamukinnisvaraga seotud tarbijakrediidilepingute reklaamile  esitatavaid nõudeid   ja  mõningaid krediidiandjate ja -vahendajate üle teostatava järelevalve küsimusi. Räägitakse arengutest rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise regulatsioonis, sh uutest kavandatavatest võimalustest isikusamasuse tuvastamisel ja kontrollimisel ning ulatuslikumatest  rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduses tulenevalt uuest EL direktiivist.

Koolituspäeva teises osas käsitletakse määruste eelnõusid, mis käsitlevad nõudeid elamukinnisvara tagatise hindamisel ning nõudeid krediidiandjate ja -vahendajate juhtidele ja töötajatele, sh hüpoteekkrediidiandjad, kellele kohaldub KAVS (krediidiandjate ja –vahendajate seadus).

Sihtgrupp: pankadest krediidiandjad, samuti kõik krediidiandjad ja –vahendajad, sh hüpoteekkrediidivahendajad, kellele kohaldub KAVS. Muuhulgas väikelaenu-, kiirlaenufirmad (sh juhid ja töötajad), laenukontorid, hoiu-laenuühistud, ühisrahastajad, liisingu- ja järelmaksuandjad jt. Samuti juristid, advokaadid, krediidijuhid, võlanõustajad, tarbijakaitseametnikud jt.

Toimumiskoht: Radisson BLU Hotel Olümpia konverentsikeskus (Liivalaia 33, Tallinn).

Maksumus: 129€. Hinnale lisandub käibemaks. Koolituse hind sisaldab koolitusmaterjali ja kohvipausi. Soovi korral lisandub lõunasöök hinnaga 18€ koos käibemaksuga. Registreerimisel palume lõunasöögisoovi kindlasti märkida. Püsiklientidele hinnasoodustus -10% (soodustus ei laiene lõunasöögile). Osavõtuks palume eelnevalt registreeruda telefonil 646 0002, e-posti teel koolitus@preismann.ee või www.preismann.ee.

EVULi liikmetele -10%.

Lisainfo: www.preismann.ee