-

Koolitaja: EMI EWT Ida-Lääne koolituse AS

Tarneklauslid Incoterms on professionaalsete eksportööride-importööride, logistikute-ekspedeerijate, tarneahela juhtide, valdkonna juristide ja finantsistide asendamatu tööriist! Tarneklauslid toovad tehingusse selgust, lihtsust, konkreetsust ja lühidust; võimaldavad vältida topeltmakseid, lahendada vaidlusi, pidada asjalikke läbirääkimisi jpm. Veebiseminar on viimane osa veebiseminaride sarjast.

Tutvustus:

Veebiseminar kestab 2 tundi, mille käigus lahendatakse lühikaasuseid, täidetakse küsimustikke ja lõpus annab lektor tekkinud küsimustele vastused. Koolitus toimub Teile sobivas kohas - selleks on Teil vaja vaid arvutit, Interneti ühendust ja kõrvaklappe. Osalejatele saadetakse vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda  10 minutit enne veebiseminari algust. Ligipääs e-materjalidele võimaldatakse osalejatele 1 tund enne seminari. E-materjalide toeks pakume eesti keeles ilmunud toimetisi  Incoterms 1990, 2000 ja 2010 koos kasutajajuhistega.
Seminari läbimisel saadame osalejatele tõendi.

Eesmärk:

Anda ülevaade levinumatest ohtudest tarneklauslite kasutamisel:

  • Miks peaks EXW kasutamist vältima?
  • Ostja suurimad ohud CPT ja CIP kasutamisel
  • Veosekindlustusklauslid
  • Kursuse kokkuvõtteks tüüpilised

Sihtrühm:

Rahvusvahelises kaubanduses osalevate firmade ekspordi- ja impordijuhid, logistikutele, ekspedeerijatele – kõigile spetsialistidele, kes on seotud tarnelepingute ja tarneahelate juhtimisega.

Loe rohkem: http://www.emiewt.ee/est/kalender/index.php/?productID=1056 

 

Maksumus:

59 EUR + km (hind ilma raamatuta)

85 EUR + km (hind sisaldab raamatut "Incoterms® 2010")

EVULi liikmetele soodustus -15%