-

Koolitaja: ADDENDA OÜ

Tutvustus: Töötamine graafiku alusel on teema, mis sageli küsimusi tekitab nii tööandjale kui ka töötajale. Seda eriti pühade-eelsel ja -aegsel perioodil, kui normtunnid täis ning arvestada tuleb ületunde. Kuidas vormistada töögraafiku muudatusi? Kuidas toimub ettetulevate haiguspäevade järeletegemine? Küsimusi tekitab üle- ja ka alatundide tasustamine, ka hüvitamine ning veel palju muudki.

Eesmärk: Anname summeeritud tööajaga seotud küsimustest täieliku ülevaate meie veebiseminaril, kus tööõiguse jurist Thea Rohtla tutvustab teemat läbi töövaidluskomisjoni praktika ja kohtulahendite! Osale veebiseminaril võimalike töövaidluste välitimiseks!

Sihtgrupp: Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, raamatupidajad ja teised peronaliküsimuste eest vastutavad isikud.

Maksumus: Registreerudes kuni 27. aprillini 2016 on veebiseminari soodushind 49 € + km (58,8eurot) ning hilisematele registreerujatele tavahind 59 € + km) ehk 70,8 eurot. Soodustus EVULi liikmele -10%

Loe lähemalt: http://www.addenda.ee/veebiseminar-summeeritud-tooaeg-ja-sellega-seotud-aktuaalsed-kusimused-11-05-16