-

Koolitaja: ADDENDA OÜ

Tutvustus: Sassis töösuhete lahtiharutamisega juba aastaid tegelenud METI personaliabi OÜ tegevjuht Tiit Kruusalu räägib: "Töötajate teadlikkus töölepingu seaduse võimalustest on viimasel ajal märgatavalt tõusnud, ületades kohati tööandjate oma. Harvad ei ole juhtumid, kus töötaja on oma teadmistest teinud „äriprojekti“, mida realiseeritakse edukalt tööandja rahakoti arvel. Praktikas tuleb ette ka seda, et töötajaga sõlmitakse kehtiv suuline tööleping, ilma, et tööandja sellest arugi oleks saanud. Arusaamine tuleb alles siis, kui (endise) töötaja kulukatest nõuetest on juba raske, kui mitte võimatu pääseda."
Kuidas niisugused asjad võimalikuks saavad ja mis kohustusi toob kaasa tahtlikult või tahtmatult sõlmitud suuline tööleping, sellele otsime koos koolitajaga vastuseid veebiseminaril.

Eesmärk: Koolituse järel oskavad osalejad hinnata suulise töölepinguga seotud riske, et teha oma ettevõtte seisukohalt parimad võimalikud otsused.
Sihtgrupp: Ettevõtete juhid, personalitöötajad, raamatupidajad ning need isikud, kes tegelevad ettevõtte töötajate tööle värbamise ja nende töö korraldamisega.

Maksumus: Hind on 58,80 € (49 € + km).
Kõigil seminaril osalejatel on võimalik ka osta 30 päevane järelkuulamise õigus, mille hind on 12 € (10 € + km). Soodustus EVULi liikmele -10%

Loe lähemalt: http://www.addenda.ee/vs-suulise-toolepingu-ohud-ja-voimalused-26-04-16